Hinnakiri

Hindade kujundamisel arvestame tööle kulutatavate töötundide hulgaga.

Iga ehitusprojekt on omanäoline ja seega on projekteerimine erineva töömahukusega. Sellest tulenevalt võivad teenuste hinnad projektipõhiselt erineda. Kui projekteerimine või ehitusprojekt vajab lahendamist ja teid huvitab selle täpne maksumus, saatke meile päring põhilise infoga ja me vastame teile. Enne hinnapäringu saatmist tutvuge infoga menüü alt Projekteerimine ja korduma kippuvad küsimused. Indikatiivse ja üldjuhul kehtiva hinnakirja leiate altpoolt.

Mõned näited hindadest keskmise üksikelamu põhjal

Nimetus Kogus Hind
Insenertehnilised arvutused, konsultatsioonid h 40€ + KM
Energiamärgised, energiatõhususe arvutused koos simulatsiooniga tk 150€ + KM
Kinnistusisese (liitumisprojekt) vee ja kanalisatsiooni projekteerimine põhiprojekti staadiumis kmpl 1200€ + KM
Hoonesisese vee ja kanalisatsiooni projekteerimine põhiprojekti staadiumis kmpl 700€ + KM
Küttesüsteemide projekteerimine põhiprojekti staadiumis kmpl 800€ + KM
Ventilatsiooni projekteerimine põhiprojekti staadiumis kmpl 800€ + KM
Ventilatsiooni ja küttesüsteemi, vee ja kanalisatsiooni, ehituskonstruktsiooniosa projekteerimine eelprojekti/ehitusloa taotlemiseks vajalikus mahus ainult seletuskirjaliselt ja hoone kohta kmpl 300-500€ + KM tk

*Hindades ei ole ole arvestatud täiendavate tööde ja kulutustega, näiteks topogeodeetilise alusplaani koostamine, kooskõlastustasud, riigilõivud, dendroloogiline hinnang, täiendavad joonised, hoone mõõdistamise, ehitustehnilised ekspertiisid, täiendavad eskiislahendused jms. Neid on võimalik tellida eraldi kokkulepete alusel.
*Projekti staadiumite ja selles sisalduvate tööde kohta loe täpsemalt menüü projekteerimine alt.
*Mitme projektiosa tellimisel hinnaalandus 5-15%.
*Tallinnas, Tartus ja nende vahetus lähiümbruse omavalitsustes hinnad 5-15% kõrgemad.
*Rekonstrueerimise puhul hinnad 5-15% kõrgemad.
*Hindades on arvestatud kooskõlastamiste ja ehitusloa/ehitusteatise hankimisega, projektide üleandmisega digitaalselt kujul.
*Keskmise üksikelamu hoonealune pind hinnanguliselt kuni 200 ruutmeetrit, suuremate ja keskmisest keerukamate hoonete korral hinnad kõrgemad.
*Tehnosüsteemide välisosade juures on arvestatud, et liitumispunktid asuvad vahetult kinnistupiiri lähistel ja süsteemid käsitletakse kinnistusiseselt.
*Tasumine toimub 90% ulatuses peale vastava projektiosa valmimist ja 10% ulatuses peale ehitusloa ja/või peale tellijapoolsete märkuste parandamist.
*Konsultatsiooni korral väljasõit alates 100€+KM